המשך לאתה ורופא השיניים

המשך לאתה ורופא השיניים

המשך לאתה ורופא השיניים

תפקידו של רופא השיניים

רק רופא שיניים יכול לאשר, שאתה סובל מרגישות יתר בדנטין. אם אתה סובל מבעיות שיניים כלשהן, פנה תמיד לרופא השיניים לקבלת ייעוץ. הוא יוכל לייעץ לך לגבי שגרת הטיפול בפה המתאימה לך ביותר, לגבי טכניקת צחצוח השיניים המתאימה לך ביותר, לגבי תדירות הצחצוח ולגבי מועדיו. אם אתה חש שאתה בסיכון לשחיקה חומצית, התייעץ עם רופא השיניים לדוגמה, לגבי הדרך הטובה ביותר לצרוך את המזונות והמשקאות החומציים הרבים הכלולים בתזונה המודרנית. תוכל לנסות גם משחת שיניים, שתוכננה במיוחד כדי לסייע בהגנה על השיניים מפני שחיקה חומצית לדוגמה, פרונמל. 

מדוע מומחים ממליצים על מוצרי סנסודיין?

מאז השקת המותג סנסודיין בשנת 1961, הוא הפך להמלצה מספר 1 של רופאי השיניים  לטיפול ברגישות בשיניים – למעשה, 9 מתוך 10 רופאי שיניים ממליצים עלינו. בצחצוח יומיום פעמיים ביום, מוצרי סנסודיין מספקים הקלה מוכחת של הכאב הנגרם עקב רגישות בשיניים.

המדע תמיד ניצב בלב העשייה של סנסודיין, ובזכותו משחות השיניים שלה יעילות כל כך. במהלך השנים, שילבו המדענים שלנו טכנולוגיות שונות במשחות שיניים חדשניות שתוכננו במיוחד כדי להקל על רגישות בשיניים

מתי לגשת אל רופא השיניים?

זכור, כי קיימים גורמים רבים אחרים לכאב שיניים מלבד רגישות בשיניים. אם אתה חש אי נוחות או כאב בשיניים בזמן כלשהו, מומלץ שתבקר בהקדם האפשרי אצל רופא השיניים לקבלת ייעוץ. מומלץ לבקר אצל רופא השיניים אחת לחצי שנה לבדיקה תקופתית של השיניים. 

הבדיקה המקוונת של סנסודיין

הבדיקה המקוונת של סנסודיין

האם לדעתך ייתכן שאתה סובל מחלק מהתסמינים של רגישות בשיניים? הבדיקה המקוונת שלנו היא כלי שימושי, שנועד לסייע לך ללמוד עוד. הבדיקה נמשכת מספר דקות בלבד, ותוכל לבצעה כעת.

התחל את הבדיקה המקוונת

אודות רגישות