אודות סנסודיין

אודות סנסודיין

מי אנחנו?

אנו ההמלצה מס' 1 של רופאי השיניים והמותג הנמכר ביותר לטיפול ברגישות בשיניים במדינות רבות ברחבי העולם, ומיליוני משתמשים נותנים בנו את אמונם. מדוע? התשובה פשוטה – הוכח, כי משחות השיניים של סנסודיין מקלות על הכאב הנגרם על ידי רגישות בשיניים ומספקות הגנה מתמשכת בצחצוח יומיום פעמיים ביום.

החזון שלנו

"אנו מתמקדים ביצירת עתיד שחיים בו ללא רגישות בשיניים"

"אנו מחויבים ליצור עתיד, שחיים בו ללא רגישות"

ההיסטוריה שלנו

1961

1961

Sensodyne Original, משחת השיניים הראשונה להפגת רגישות המכילה סטרונציום כלוריד, מושקת בארה"ב ובבריטניה. סטרונציום כלוריד מסייע לחסום את צינוריות הדנטין.

1980

1980

Sensodyne F, משחת שיניים הראשונה המכילה פוטסיום ניטרט (המסייע להרגיע את העצבים בתוך השיניים) מושקת. משחת שיניים זו הוכחה קלינית כמקלה על הכאב בשימוש יומיום פעמיים ביום.

2006

2006

סנסודיין פרונמל מושקת. פורמולציית הפלואוריד הייחודית שלה מסייעת להגן על אמייל השן מפני ההשפעות של שחיקה חומצית.

2010

2010

סנסודיין שיקום והגנה, המכילה 5% נובמין ופלואוריד מושקת. נוסחת הנובמין הוכחה מחקרית כמסייעת בשיקום אזורים פגיעים בשן.*

*בצחצוח יומיומי פעמיים ביום

המדע שלנו

כמובילים בתחום הרגישות בשיניים, אנו מחויבים לשתף פעולה עם מוסדות ועם מעבדות אקדמיים. שיתופי פעולה אלה מאפשרים לנו לפתח את הידע ואת ההבנה שלנו לגבי רגישות בשיניים, ולגבי השפעתה על חיי היום יום. הצבת המדע בלב העשייה שלנו מאפשרת לנו להמשיך ליישם את החידושים המדעיים האחרונים, ולסייע ליותר אנשים להקל על הכאב הנגרם על ידי רגישות בשיניים. 

המדע שלנו

טכנולוגיות להקלה מרגישות בשיניים

המדענים שלנו זיהו ויצרו מספר טכנולוגיות ספציפיות עבור מגוון מוצרי סנסודיין (לדוגמא: פוטסיום ניטרט ונובמין) כדי לסייע להקל על רגישות בשיניים. טכנולוגיות אלה פועלות כדי להרגיע את העצבים שבתוך השיניים הרגישות או כדי לעטוף את הדנטין החשוף ולהגן עליו.

פוטסיום ניטרט

גלה כיצד פוטסיום ניטרט מסייע להרגיע את העצבים בתוך השיניים הרגישות.

נובמין

גלה כיצד נובמין יוצר שכבה משקמת מעל ובתוך צינוריות הדנטין החשופות.